I Niedziela Wielkiego Postu –22. 02. 2026 rok
1) Składka do puszek z minionej niedzieli to 1135 zł. – „Bóg zapłać”.
2) W środę nowenna – może dobrym postanowieniem modlitewnym będzie uczestnictwo w tym nabożeństwie.
3) W piątek Droga Krzyżowa o 17.00, a w niedzielę Gorzkie Żale o 15.00.
4) Ponieważ coraz mniej jest lektorów, zachęcam dorosłych do zaangażowania się w czytanie lekcji w Wielkim Tygodniu – proszę o zgłoszenia chęci w zakrystii.
5) Druga Niedziela Wielkiego Postu to „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami”. Zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.
6) W przyszłą niedzielę po Prymarii zmiana tajemnic. W lutym 11 rodzin ofiarowało 1570 zł. – „Bóg zapłać”. Składka na WSD w Rzeszowie.
7) Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie i kwiaty – proszę o to następujące osoby: Feruś Ewelina, Cetnar Beata, Kuchtowie, Stój Agata i Biernacka Małgorzata.
Intencje Mszy Świętych
† Stanisław Wierzgacz z intencji siostrzenicy Małgorzaty
† Janina Idzik z intencji KGW z Międzybrodzia Bielskiego
† Henryk Pisz z intencji siostry Beaty z rodziną
† Stanisław Kurowski z intencji Anny i Stanisława Raków
† Stanisław Wójcik z intencji bratanicy Wiesławy z rodziną
† Kazimiera Pięta z intencji sąsiadów Bogusławy i Adama Dąbrowskich
† Rozalia Władysław Kołodziej
W intencji naszej Parafii